Dyt. Ferin BatmanDiyetisyen

Dyt. Ferin Batman
1. Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık
Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İş Hanı B Blok No:170 Kat:6
Kavaklıdere / Çankaya / Ankara
Tel: 312-4688302
2. Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Üniversiteler Mah. 1599. Cad. No:6
Bilkent / Çankaya / Ankara
Tel: 312-4688302
Web Sitesi: www.ferinbatman.com

Branşı: Beslenme ve Diyet

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET
 
Özgeçmiş
    Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olduktan sonra, aynı üniversitenin Tıp Fakültesi, Halk Sağlığı dalında bilim uzmanlığı yaptı. Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF in araştırmalarına katıldı.
    Ankara'daki Amerikan Hava kuvvetleri Birliğinde, Beslenme Servisi yöneticisi ve Diyetisyen olarak çalışırken, değişik ülkelerdeki Yemek ve Servis Eğitim Merkezlerinde, Fransız şefler tarafından verilen “Profesyoneller için ileri düzey yemek yapımı, dünya mutfakları ve servis teknikleri kursları”na katıldı.
    Sheraton Ankara Oteli, yiyecek içecek bölümünde yönetici olarak çalıştı. Sheraton Oteli çalışanları için “İleri düzey yemek sunumu eğitimi” aldı.
    Sağlıklı beslenmeyle ilgili “Türk Yemekleriyle Diyet” isimli bir sağlıklı zayıflama kitabı, “Düşük Kalorili Pratik Tarifler” isimli bir yemek kitabı, şeker hastaları için hazırladığı, “Diyabet Mutfağı” isimli kitabı bulunmaktadır.
    Efes Light için düşük kalorili pratik tarifler içeren " Light Yemekler Kitabı"nı hazırladı. Hazır gıda sektöründeki bisküvi, ekmek, dondurulmuş gıda vb. firmalarına sağlıklı, diyet ürün tarifeleri geliştirdi.
    Elmax TV'de yayınlanan A-Ferin isimli kendi programını hazırlayıp sundu. Sağlıklı beslenme ile ilgili radyo ve TV programlarına danışman, konuk olarak katılıyor. Çeşitli gazetelerin ve dergilerin, sağlıklı beslenme ve diyet sayfalarını hazırlıyor, düzenli olarak makaleleri yayınlanıyor.
    Beslenme ve diyet konusunda danışmanlık çalışmalarını ortağı olduğu REform Beslenme Eğitimi ve danışmanlık merkezin'nde sürdürüyor. İnternet ortamında, www.ferinbatman.com sitesinde, "a-ferin online diyet" programı ile kişiye özel ve kurumsal danışmanlıklar yapıyor.

Eğitim ve Diplomalar
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (1986)Perşembe
29.02.2024
Cuma
1.03.2024
Cumartesi
2.03.2024
Pazar
3.03.2024
Pazartesi
4.03.2024
Salı
5.03.2024
Çarşamba
6.03.2024
Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık
Bu hafta boş randevu saati bulunmamaktadır.
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Bu hafta boş randevu saati bulunmamaktadır.
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"