Op.Dr. Çağlar ÇiftçiDoktor

Op.Dr. Çağlar Çiftçi
1. Ada Klinik Kadın Çocuk ve Aile Sağlığı
Kıbrıs Şehitleri Cad. No:59
Bodrum / Muğla
Tel: 252-3138343
Web Sitesi: www.adaklinik.org

Branşı: Kadın Hastalıkları ve Doğum

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET
 
Özgeçmiş
    1968 yılında Ankara’da doğdu. 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2 yıl mecburi hizmetin ardından uzmanlık sınavını kazanarak Akdeniz Üniversitesinde 5 yıl uzmanlık eğitimi aldı. Başasistanlık döneminde laparoskopik cerrahi ve kanser cerrahisi üzerine uzmanlaştı ve Akdeniz Üniversitesinde laparoskopik rahim ameliyatlarını ilk yapan ekip içerisinde yer aldı. Türkiye Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) üyesidir. Bu konu üzerine çeşitli yayın ve kongre tebliğleri mevcuttur.
    Uzmanlık sonrasında İstanbul Alman hastanesi tüp bebek merkezinde tüp bebek ve Köln Üniversitesi (Almanya) da perinatoloji (anne karnında sakatlık tanısı) üzerine eğitim aldı. İstanbul Acıbadem, Özel G.O.P , Özel Bodrum ve Alman hastanelerinde toplam 10 yıllık bir çalışmanın ardından 2009 yılı Nisan ayından itibaren Özel Ada kliniğini ortakları ile açtı ve şu anda kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Bodrum'da laparoskopik rahim ameliyatları, lenf nodu disseksiyonu, kanser ameliyatları, histeroskopik septum rezeksiyonu ve tüp bebek gibi birçok yeni uygulamayı ilk kez gerçekleştirdi. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Eğitim ve Diplomalar
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1991)
Akdeniz Üniversitesi Uzmanlık Eğitimi (1998)


"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"