Op.Dr. Selim MuğrabiDoktor

Op.Dr. Selim Muğrabi
1. Özel Fulya Jinemed Hastanesi
Nüzhetiye Cad. Deryadil Sok. No:1
Beşiktaş / İstanbul
Tel: 212-2604040
Web Sitesi: www.jinemed.com.tr

Branşı: Ortopedi ve Travmatoloji

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET
 
Özgeçmiş
    1970 doğumlu.İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun. Haydarpaşa Numune Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını yaptı. Mezuniyet sonrasında ayak-ayak bileği cerrahisi üzerine A.B.D de Idaho da spor yaralanmaları, providence da diabetik ayak, seattle ayak bakımı kurslarını aldı.2003-2004 yıllarında New York Hospital For Special Surgery de ayak-ayak bileği servisinde halluks valgus ve tibialis posterior tendon yetersizliği üzerine çalıştı.

2007 ocak ayına kadar İstanbul Cerrahi Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji departmanında ayak-ayak bileği problemleri ile ilgili olarak çalıştı. Halen Türk Ortopedi ve Travmatoloji,Türk Ayak Ayak Bileği Cerrahisi Derneği, Amerikan Ayak-Ayak Bileği Cerrahisi Derneği aktif üyesidir. İstanbul Ayak ve Ayak Bileği Tedavi Merkezin'de özellikle erişkin ayak problemleri ile ilgilenmektedir.

Eğitim ve Diplomalar
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi (1993)
Haydarpaşa Numune Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji İhtisası (2002)


"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"