Uzm.Psk. Deniz TunçerPsikolog

Uzm.Psk. Deniz Tunçer
1. Bir Ben Psikolojik Danışmanlık
Yeşilyurt İstasyon cad. Ray Palas apt. No:36/4
Yeşilyurt / Bakırköy / İstanbul
Tel: 212-5730574
Web Sitesi: www.deniztuncer.com

Branşı: Psikoloji

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET
 
Özgeçmiş
    15 Ekim 1963 Çorlu/Tekirdağ doğumluyum. İlköğretimime, babamın görevi nedeniyle, Balıkesir’ de başlayıp, İstanbul’da tamamladım. Daha sonra eğitimimin tamamını ve yaşamımı İstanbul’da sürdürdüm. İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldum. 10 Ay Özel Hayat Dispanseri’nde “engelli çocuklar”la Özel Eğitim üzerinde çalıştım. 1986 yılında, Hava Harp Okulu’nda çalışmaya başladım. Hava Harp Okulu Öğrenci Alay Komutanlı’ğında Havacılık Psikolojisi ve Ergenlik Psikolojisi alanında çalışmalarım oldu. Burada Erdemli Davranışları Geliştirme Merkezinin kuruluş çalışmalarına katıldım ve psikolog olarak sürdürdüğüm görevimin yanı sıra, “Subay Oryantasyon Eğitimi” Programı Projesini hazırlayarak, ders kapsamlı eğitimini verdim. “Öğrenci Seçme Uçuşları(ÖSU) kapsamında, “Öğrenci-Öğretmen İletişimi” projesini hazırlayarak, Öğretmen Pilotların derslerine eğitimci olarak katıldım. Dr Tolga Arıcak’ın geliştirdiği “Mesleki Benlik Saygısı” çalışmasının projesini, “Hava Harp Okulu Öğrencileri üzerine uyarlaması”nı, “alan çalışmacısı” olarak gerçekleştirdim. 2004 yılında, Bir Ben Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri kurdum. 2006 yılında, Hava Harp Okulu’ndaki görevimden 20 yılımı doldurarak emekli oldum. Halen kendi büromda, mesleki çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bu süreç içerisinde de Newport Internatıonal University’de “Gelişim Psikolojisi, Psikolojiye Giriş, Antropolojiye Giriş, İnsanlık Tarihi” derslerini 2 dönem verdim. Egem Güvenlik Okulu’nda bir dönem “İletişim Teknikleri” dersine girdim. Bir dönem de, Şıpka&Şıpka Family Mediation Aile Sorunları Merkezi ile birlikte, Aile Mahkemeleri’nde “bilirkişi” olarak çalıştım.
    Meslek yaşamımda, genel olarak, Havacılık ve Uçuş Psikolojisi, Ergenlik Psikolojisi, Stresle başa çıkma, Atılganlık Grup Eğitimi, Mesleki Benlik Saygısı, Liderlik ve Yöneticilik, Mülakat Teknikleri ve Varoluşçu Bireysel Terapiler, Evlilik Terapileri, Cinsel Terapiler alanlarında çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim.

Eğitim ve Diplomalar
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü (1985)Cumartesi
18.09.2021
Pazar
19.09.2021
Pazartesi
20.09.2021
Salı
21.09.2021
Çarşamba
22.09.2021
Perşembe
23.09.2021
Cuma
24.09.2021
Bir Ben Psikolojik Danışmanlık
Bu hafta boş randevu saati bulunmamaktadır.
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"