Acıbadem Adana Hastanesi

Adres:
Cumhuriyet Cad. No: 66
Seyhan / Adana

Web Sitesi:

www.acibadem.com.tr

Telefon : 322-4554444


Hakkında

Türkiye'nin öncü sağlık kuruluşlarından Acıbadem Sağlık Grubu, kesintisiz sürdürdüğü sağlık yatırımlarına 2009 yılında bir yenisini ekleyerek Acıbadem Adana Hastanesi'nİ faaliyete geçirdi. Acıbadem Sağlık Grubu'nun 22. merkezi olma özelliğini taşıyan ve Çukurova gibi yoğun bir yerleşim bölgesinin merkezinde bulunan Acıbadem Adana Hastanesi, deneyimli hekimleri, yetkin sağlık personeli ve ileri teknolojisi ile 7 gün 24 saat Çukurova Bölgesi'ne güvenilir sağlık hizmeti sunuyor.
Acıbadem Adana Hastanesi; Çukurova Bölgesi'nde; Kanser tedavisinde devrim yaratan Tirology Sistemi'ni, Çift Kaynaklı 2x64 Bilgisayarlı Tomografi üstünlüğü ile 6 Saniyede Anjİyo Tedavi imkanını, bölgenin ilk ve tek Meme Kanseri Destek Programı hizmetini ve yine bölgedeki ilk Meme USG Digital Mamografi Cihazı'nı getiren, Prostat tedavisinde 120 watt Greenlight dönemini başlatan, Türkiye'nin ilk akredite klinik laboratuarını bölgenin hizmetine sunan ve daha birçok ilke imza atan hastane olarak, bölgedeki sağlık hizmeti kalitesinin çıtasını yükseltmeye devam ediyor.
Modern yüzü ve ileri teknoloji cihazlarıyla, sağlık hizmetlerinde Çukurova bölgesinin referans merkezi. Ayrıca Çukurova'nın yanı sıra Kıbrıslılar için de bir çekim merkezi oluyor. Daha iyi tedavi amacıyla başka bölgelere gitmek için bir neden bırakmayan Acıbadem Adana Hastanesi, grubun ileri teknoloji cihazlarla donattığı 5 radyoterapi merkezinden birine sahip.

Acıbadem Adana Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Acıbadem Adana Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler