Acıbadem Maslak Hastanesi

Adres:
Büyükdere Cad. No:40, Maslak
Sarıyer / İstanbul

Telefon : 212-3044444


Hakkında

Mimarisi, teknolojik altyapısı, cihaz parkı, özel birimleri ve deneyimli uzmanlarıyla dünya markası olmaya aday bir hastane. Sağlık sektöründe Türkiye’nin dünyayla yarıştığının bir kanıtı olan Acıbadem Maslak Hastanesi, sağlık alanında sunduğu "5 yıldızlı" hizmet kalitesiyle Acıbadem Sağlık Grubu’nun yurt dışında ve yurt içindeki haklı gururu.

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, hastanın tanı ve tedavisi başka bir merkeze gereksinim duyulmadan tamamlanabiliyor. Gerekli durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, özel ünitelerde yapılabiliyor.

Hastane kurulurken çocuklar da düşünüldü. Hastane ortamından daha çabuk ve olumsuz etkilenebilecekleri göz önüne alınarak çocukların hastane genelinde ayrıcalıklı olması sağlandı. Özel şekilde tasarlanmış Çocuk Hastalıkları Kliniği; çocuklar için tanı ve tedavi merkezi olarak hizmet sunmanın yanı sıra, adeta onların eğlenerek vakit geçireceği bir oyun merkezi.

Acıbadem Maslak Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Acıbadem Maslak Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler