Ağrı Devlet Hastanesi

Adres:
Fırat Mah. Erzurum Caddesi
Ağrı / Merkez / Ağrı

Web Sitesi:

agrieah.saglik.gov.tr

Telefon : 472-2151056

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Ağrı iline ilk devlet hastanesi, şu anki sağlık müdürlüğü olarak hizmet veren binada 1961 yılında açılmıştır. 1961 yılından 1984 yılına kadar bu binada hizmet vermiştir.1984 yılında daha önce ki kadın doğum ve çocuk hastalıkları ek hizmet binasına taşınmıştır. Bu binada 1984-2005 yılları arsında hizmet vermiştir.
2005 yılında Fırat mahallesindeki eski hastane binasına taşınmış ve 2018 Haziran ayına kadar burada hizmet vermiştir. Haziran 2018’den beri şu an hizmet vermekte olduğumuz yeni hastane binasına taşınmış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

22 Ağustos 2016tarihinde Askeri Hastanelerin Sağlık Bakanlığına devredilmesi ile Ağrı Asker Hastanesi Ağrı Devlet Hastanesine bağlanmıştır ve Karaköse ek binası olarak hizmete açılmıştır.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ağrı Devlet Hastanesi) şu an itibariyle ana bina ve Karaköse ek hizmet binası ile halkımıza hizmet vermektedir.

Ağrı Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ağrı Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Ağrı Devlet Hastanesi birimleri:
*  Acil Servis Hizmetleri
*  Ameliyathane Hizmetleri
*  Diyabet Okulu
*  Doğum Hizmetleri
*  Emzirme Danışmanlığı ve Bebek Dostu
*  Endoskopi Ünitesi
*  Evde Sağlık Hizmetleri
*  Gebe Okulu
*  Görüntüleme Hizmetleri
*  Hemodiyaliz Ünitesi
*  Laboratuvarlar
*  Poliklinikler
*  Psikoloji Birimi
*  Sosyal Hizmet Birimi
*  Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
*  Yoğun Bakım Üniteleri

Ağrı Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler

  • Ağrı Devlet Hastanesi
  • Ağrı