Atlas Hastanesi

Adres:
Alemdağ Caddesi Atlas Sokak No:3
Ümraniye / İstanbul

Telefon : 216-3167161


Hakkında

Tıbbın birçok ana branşında hizmet veren Atlas Hastanesi; toplam 40 yatağı, 2 doğumhane, 4 ameliyathanesi, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım üniteleri, hızlı ve güvenilir sonuç veren laboratuar ve radyoloji hizmetleri ile sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbulluların ve Türkiye’ nin hizmetindedir.

Atlas Hastanesi her biri konusunda uzmanlaşmış 150’ yi aşkın personeli ile hastalarına en güvenilir, en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktır. Hastanemizde hasta kayıt ve takip işlemlerinin tümü bilgisayar ortamında sürdürülmekte olup; hastaların kabulü ilgili bölüme sevki, hasta-doktor takibi tecrübeli ve güler yüzlü hasta danışmanlarımızla süratle sağlanmaktadır.

Tüm odalarımız tek yataklıdır. Tüm odaları kat hemşiresiyle haberleşmeyi sağlayan çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz, oksijen, ve vakum sistemi, banyo/tuvalet, sıcak su, TV, telefon, mini buzdolabı, oda servisi, klima, yatağa dönüştürülebilen refakatçi koltuğu, yangın alarm sistemi gibi alt yapı sistemi özelliklerine sahiptir. Tercihlerinizde süit ve tek yataklı odalarımız mevcuttur.

Atlas Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Atlas Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler