Bahadır Erdoğdu Engelliler Rehabilitasyon Merkezi

Adres:
Sarıgül Sokak No: 5
Altayçeşme / Maltepe / İstanbul

Telefon : 216-4594842
Telefon : 216-4596211

Hakkında

Maltepe Belediyesi Bahadır Erdoğdu Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’in katkılarıyla 2010 Şubat ayında hizmete başladı. Arsası engelli Bahadır Erdoğdu'nun ailesi tarafından bağışlanan merkez Maltepe Belediyesi tarafından yaptırıldı. Engelli Bahadır Erdoğdu'nun babası Adnan Erdoğdu, hayallerini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Evinden alınan engelli bireylerimiz eğitim aldıktan sonra tekrar servis araçlarıyla evlerine teslim edilecektir. Parmak izleri alınarak Rehabilitasyon Merkezine giriş yapan engellilerimiz merkez içinde ve bahçede toplam 82 kamerayla sağlanan gözlem sonucu güvenlikleri sağlanacak, çıkışlarında tekrar parmak izleri alınarak çıkış yapacaklardır. Ayrıca engelli ailelerimiz çocuklarını evlerinde veya işlerindeyken internet üzerinden kameralarla takip edebilecekler.

Bahadır Erdoğdu Engelliler Rehabilitasyon Merkezi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bahadır Erdoğdu Engelliler Rehabilitasyon Merkezi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler