Bahçelievler Devlet Hastanesi

Adres:
Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48
Bahçelievler / İstanbul

Telefon : 212-4967000

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’nin temeli 2009 yılında atıldı. 7 Mart 2014 tarihinde Sağlık Bakanı Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU tarafından açıldı. 205 tescilli yatağımızla hizmet vermekteyiz. 314 yatak kapasiteli, toplamda 66 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilmiş olan hastanede birbirine bağlı olarak toplam 6 blok bulunmaktadır. 

Bahçelievler Devlet Hastanesi içerisinde; poliklinik hizmetleri, yatan hasta servisleri, ameliyathane, doğumhane, acil servis, çocuk acil servis, erişkin yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, palyatif bakım merkezi, görüntüleme merkezi, MR ünitesi ve idari hizmet birimleri bulunmaktadır. 

Bahçelievler Devlet Hastanesi Poliklinikleri; dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, kulak burun boğaz hastalıkları,göz hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, deri ve zührevi hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz hastalıkları, üroloji, ortopedi ve travmatoloji,plastik ve rekonstrüktif cerrahi, beyin cerrahisi, anestezi-algoloji ve reanimasyon,  radyoloji,kalp damar ve göğüs cerrahisi,  psikiyatri, nöroloji ve acil bölümlerinde faaliyette bulunmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Ulaşım
Metro ile:
Metro ile Ataköy-Şirinevler durağında inerek aşağıda belirtilen otobüs veya minibüslere binerek hastanemize ulaşabilirsiniz.
 
Otobüs ile:
Şirinevler’den, Şirinevler-Giyimkent otobüslerine binip, Çavuşpaşa Durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.
 
Bağcılar’dan, Yunusemre Köprüsün’den geçen Şirinevler-Giyimkent otobüslerine binip, Çavuşpaşa Durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.
 
Minibüs ile:
Mahmutbey Caddesi’nden geçen Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek hastanemize ulaşabilirsiniz.
 
Kemal Sunal Caddesi’nden geçen Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler