Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Adres:
Soma Caddesi No: 82
Merkez / Balıkesir

Telefon : 266-2212510

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Hastanemiz; 1915 yılında Mutasarrıf Doktor Reşit Bey tarafından inşa edilmiş olup, dağınık durumda tek katlı ve iki katlı 9 ayrı binadan oluşmuştur.

Erkekler ve kadınlar servisi ayrı binalar halinde olup, hasta odaları koğuşlar halindedir. Kadınlar servisinin yanındaki boş alana bir hayırsever tarafından zemin + 2 kat olmak üzere bir bina yaptırılmıştır. Bu binanın zemin katı poliklinik diğer 2 katı tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolabı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılmaktadır. Burada toplam 36 hasta yatağı mevcuttur.

Erkekler servisinin bulunduğu ana bina ve 27 dönüm arsanın tamamı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescil edilerek sit alanı kapsamına alınmıştır.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler