Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi

Adres:
Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevkii
Bandırma / Balıkesir

Web Sitesi:


Telefon : 266-7145300


Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ndeki Kapıdağ Devlet Hastanesi'ne 90 bin YTL'ye kemik ölçüm cihazı dansinometre alınırken, hastane içi ve çevresinde de yenileme çalışmaları yapılıyor.

Kapıdağ Devlet Hastanesi'nin çeşitli birimlerinde yenileme çalışmaları yaptıklarını kaydeden Başhekim Dr.Ethem Karpuz, son olarak 90 bin YTL'ye satın aldıkları kemik ölçüm cihazı olan dansitometrenin de hizmete girdiğini söyledi. Hastaneye yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başhekim Ethem Karpuz, "Hastanemizin dış cephe boyaları yapılıyor ve 20 güne kadar tamamlanacak. Bunun yanında bütün su olukları değişti. Hastanemizdeki banyo ve tuvaletler bir ay süren çalışma sonucunda baştan aşağı yenilendi. Bunların yenilenmesi hastane mikroplarının yayılmaması açısından oldukça önemli. Personel yemekhanemiz yenilendi. Ameliyathane ve laboratuarlarmız yenilenerek bakımları yapıldı. Özellikle ameliyathanelerimizin enfeksiyon bakımından risk altında olmaması için bütün önlemlerimizi aldık. Ayrıca hastane bahçemize ektiğimiz 3 bin adet çam fidanının devamlı olarak bakımlarını yaptırıyoruz" dedi. Hastane olarak günde ortalama bin 300 hastaya hizmet verdiklerini ifade eden Ethem Karpuz, "28 uzman doktor, 7 pratisyen hekim ve 2 diş hekimiyle hizmet veriyoruz. 2007 yılının ilk 5 ayında 147 bin kişi hastanemize tedavi amacıyla geldi. Ayrıca 5 aylık sürede 3 bin 371 kişi yatarak tedavi oldu. 887 ameliyat yapılırken, 128 doğum meydana geldi. Tüm personelimizle birlikte hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz" şeklinde konuştu.