Başakşehir Devlet Hastanesi

Adres:
Başak, Yunus Emre Cd. No:35/A
Başakşehir / İstanbul

Telefon : 212-488-0170

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi 09.08.2006 tarihli Bakanlık oluru ile açılmıştır. 14.11.2006 tarihinde poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Hastanemiz 13.10.2008 tarih ve 38498 sayılı Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri makam onayı ile ''Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi'' ismi değiştirilerek ''Başakşehir Devlet Hastanesi'' olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi, 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane, Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.

Hastane Ünitesi 2 bloktan oluşmaktadır. Kompleksi tamamlayan unsurlar, şelalesi olan bir gölet, şadırvanlar, otopark alanı, jeneratör ünitesi, güvenlik binası, kreş binası ve gezi alanlarıdır.

Başakşehir Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler