Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Adres:
Ziya Gökalp Mah. SSK Caddesi
Batman / Merkez / Batman

Telefon : 488-2147710

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

1968 yılında 5770 m“ arsa üzerinde SSK Batman Hastanesi olarak hizmete başlamıştır. 19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığı'na devredilerek batman petrol devlet hastanesi olarak hizmete devam etmiş olup Sağlık bakanlığının 27.04.2005 tarih ve 8234 sayılı oluru ile batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.
Hastanemiz 125 yataklı bir hastane olup; 15 poliklinik, 3 ameliyathane, yeni doğan, çocuk servisi, talasemi, çocuk cerrahi servisi, doğumhane, doğum servisi ve Jinekoloji servislerine sahip bir Sağlık Bakanlığı hastanesidir.
Hastanemiz çalışan tüm kadrosuyla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış, üstlendiği misyonla bölgede model olmayı hedeflemiştir. Hizmetlerimiz; Hasta memnuniyeti odaklı, eğitimlerle çalışanları yetkin hale getirerek hizmetine devam etmektedir.
Batman Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimlik yönetimi altında Acil Çocuk ve Acil Kadın Doğum, Ameliyathane, Poliklinik Hizmetleri, Bebekdostu, Aile Planlaması, NST, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarları, Transfüzyon merkezi ünitesi ve Radyoloji Ünitesi olarak Sağlık hizmeti faaliyetini sürdürmektedir.
Ayrıca, Müdürlük büro hizmetleri, Hastane Enfeksiyonları Kontrol Komitesi, Hasta Hakları, sosyal hizmet birimi ve Kalite Birimi gibi birimlerle hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlamak, hizmeti en üst düzeye taşımak hedefimizdir.

Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler