Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres:
Ertuğrulgazi Mh. Abbaslık Köyü Yolu Caddesi 11040
Bilecik / Merkez / Bilecik

Telefon : 228-2130102

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

T.C. Sağlık Bakanlığının 29.06.2007 tarih ve 6134 sayılı OLUR’ ları ile 10 Ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kuruluş yetkisi alınmış olan Merkezimiz Kuruluş aşamasında uygun durumda Kamu Binası bulunmayışı nedeniyle 01.10.2007 tarihinde Ertuğrul Gazi Mahallesi Abbaslık Köyü Yolu caddesi üzerindeki Eski SSK Binası nın 2.ve 3.katında 6 Diş Hekimi, 5 Diş Protez Teknisyeni, 2 Sağlık Memuru ve 1 Hizmetli personelin geçici görevlendirilmesi ve 4 diş üniti ile hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimizde şu an itibariyle Başhekim, 3 Başhekim Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Hastane Müdür Yardımcısı (Valilik Görevlendirilmesi), Başhemşire (Valilik Görevlendirilmesi), 15 Diş Hekimi, 4 Diş Protez Teknisyeni, 1 Sağlık Memuru, 2 Tıbbi Sekreter, 3 Hemşire, 3 Klinik Yardımcısı, 1 Anestezi Teknikeri, 1 Röntgen Teknikeri, 4 Memur ve 4 Hizmetli, Hizmet Satın Alma yolu ile çalışan 11 Veri Hazırlama, 2 Otomasyon, 2 Sterilizasyon-Dezenfeksiyon, 5 Temizlik personeli, 3 Teknik Personel ve 4 Güvenlik Personeli görev yapmaktadır. 28 Eylül 2011 tarihinde kullanmış olduğumuz bina ile ilgili Milli Eğitim Müdürü, Sağlık Müdürü, Devlet Hastanesi ve Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yetkilileri ile İl Özel İdare Yetkili ve Mühendisleri ile Sayın Valimiz H.İbrahim AKPINAR başkanlığında yapılan toplantıda sayın valimizin direktifleri ile bitmek üzere olan yeni binamıza 10 Ekim'e kadar taşınma talimatı verildi. İlk kuruluş tarihimiz olan 1 Ekim 2007 yıldönümüne rast gelecek şekilde 1 Ekim 2011 tarihinde tamamlanmış olan yeni hizmet binamızda hizmete devam etmekteyiz.

Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bilecik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler