Bodrum Devlet Hastanesi

Adres:
Elmadağ Caddesi
Bodrum / Muğla

Web Sitesi:

www.bodrumdh.gov.tr

Telefon : 252-3131420

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Bodrum Devlet Hastanesi 26 polikliniği ve 77 yatağı ile Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane Binası 1994 yılında yapılmış 1995 yılında hizmete açılmıştır.

Hastanemizde tam donanımlı Hepafiltreli ve Laminar hava akımlı 5 ameliyat salonu bulunmaktadır.Ameliyat salonlarımızda Fako, Laporoskopik cerrahi, Endoskopik cerrahi işlemler başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde Dahili Servisler , Cerrahi Servisler ve Kadın Doğum Servisi olmak üzere üç klinik hizmet vermektedir. Toplam 35 adet odada 77 adet hasta yatağı vardır. Bu hasta yatakları haricinde Doğum Salonunda 2 adet sancı yatağı, 2 adet küvöz bir adet transport küvöz vardır.

4 yataklı Cerrahi Yoğun Bakım odası , 3 yataklı Dahili Yoğun Bakım Odası bulunmaktadır.Hastanemizde 5 cihazlı ve hasta sevk araçlı diyaliz ünitemiz hizmet vermektedir.

Bodrum Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bodrum Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.