Bozüyük Devlet Hastanesi

Adres:
4 Eylül Mah.
Bozüyük / Bilecik

Web Sitesi:

www.bozuyukdh.gov.tr

Telefon : 228-3140085

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

1968 yılında iki katlı binada sağlık merkezi olarak hizmet vermekte olan sağlık tesisimiz, aynı binada hastaneye dönüştürülerek yataklı sağlık hizmeti verilmekte iken, bu binaya ek olarak dernek tarafından yaptırılan beş katlı hastane binasında bir süre hizmetlerini sürdürmüştür.

Şehir merkezine 2 km olan yeni hastane binamıza Kasım/2004 ayı itibariyle taşınarak hizmet verilmekte iken, 5283 sayılı Kanun gereğince Bakanlığımıza devredilen SSK Bozüyük Hastanesi, Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi adıyla faaliyet sürdürmekte iken, halkımıza sunulan sağlık hizmetinin daha kaliteli ve etkin yürütülmesine yönelik Bakanlığımızın talimatları gereğince 03.06.2005 tarihinde Hastanemiz Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi ile birleştirilerek “Bozüyük Devlet Hastanesi” adıyla iki ayrı binada (A ve B) 120 fiili yatak kapasiteli olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yeşilkent’ de inşaatı tamamlanan binaya (A Blok) 01/04/2007 tarihinde taşınılmıştır.

Bozüyük Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bozüyük Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler