Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi

Adres:

Buldan / Denizli

Telefon : 258-4313922
Telefon : 258-4313057
Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Hastanemiz 1990 yılında açılmış olup; standart 50 yataklı olmakla beraber 2006 yılında faal 33 yatakla hizmet vermekteydi. 2005 yılı Eylül ayında on hayırsever tarafından başlanılan Yeni Bina inşaatı 01 Haziran 2007 tarihinde hayırseverlerce bitirilerek açılışı yapılmıştır.Yeni binamızda 28 oda bulunmakta olup hepsi tek kişilik olarak planlanmış,tuvalet ve banyosu içinde 1 sınıf odalar olarak hazırlanmıştır. Her odada telefon, internet bağlantısı planlanmış olup, iç mefruşatı tamamlanmış ve hizmete açılmıştır.

Ayrıca yeni binamızda Laboratuar, Röntgen birimlerimizin hazırlıkları tamamlanmış ve hizmete açılmıştır.Yemekhane İdare Binasının altından,yeni binanın en üst katına taşınmış, mutfak kısmı tamamlanmış, kat servis arabası, bulaşık makinesi satın alınmış olup, tabldot yerine porselen tabaklarda servis edilmeye başlanmıştır.Hasta, hasta yakınları ve personelin kullanımı için bir oda mescit olarak döşenmiş ve açılmıştır.Eğitim ve toplantılarda kullanılmak üzere bir salon ayrılmış ve kullanılmaktadır.Yeni bina ile birlikte büyüyen bahçemizin düzenlemesi yapılmış olup; bahçe kapıları, jeneratörlerin üstü ve su deposunun üstünün örtülmesi sağlanmıştır. Yeni bina arkasındaki alan otopark olarak kullanılması planlanmıştır.

Ayrıca eski binamızda bodrum katta bulunan çamaşırhane ve morg ünitesinin bulunduğu bölüm tadilattan geçirilmiş olup, daha temiz ve kullanışlı hale getirilmiştir. Ayrıca çamaşır makinesi ve kurutma makinesi alınarak enfekte çamaşırhane ayrılmıştır.

Yeni binamızın ameliyathane bölümünde, hepa filtreli havalandırma ünitesinin kurulumu tamamlanmıştır.Ameliyathane,ilçe hastaneleri içinde ilimizde öncü olacak standartlarda hizmete açılmıştır.

66kW olan jeneratör gücümüze 160kW lık yeni bir jeneratör ilave ederek her iki hastane binası ve idare binası elektrik kesintilerine karşı desteklenmiş olup, yeni binaya 10 ton kapasiteli su deposu ve hidrofor ile su kesilmelerine karşı önlem alınmıştır

Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Buldan Arif Cerit Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.