Çakmak Erdem Hastanesi

Adres:
Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5
Ümraniye / İstanbul

Telefon : 216-6340121


Hakkında

Hasta memnuniyetine önem veren, hizmette sınır tanımayan, hasta haklarına sonsuz saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip, eğitimli personeli ve sunduğu hizmetiyle milletimizi buluşturan grubumuzun bugünlere gelmesi, mevcut hizmet standardına ulaşması uzun, yorucu, keyifli, birçok fedakârlıkları içinde barındıran, ciddi, anlamlı, kararlı bir yürüyüşün ve dinlemeye, incelemeye değer bir hikayenin sonucunda oluşmuştur.

Kavuştuğumuz yeni hizmet ortamında bir yandan din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın hastalara şefkat eli uzatan, halkın sağlığı için bir saniyenin bile kıymetini bilen çalışmalarımız devam ederken bir yandan da değişmenin, gelişmenin bilgide ve teknolojide çağdaş dünya normlarının yakalanmasının gayretine düşülmüştür.

Her gün değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojileri sürekli izlenmekte olup tüm yeniliklerin ve kolaylıkların halkımızla dünya ile eş zamanlı buluşturulma gayretlerimiz bizi mevcut binaya da sığmamak gerçeği ile çok kısa zamanda yüz yüze getirmiştir.

Çakmak Erdem Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Çakmak Erdem Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler