Çatalca Devlet ve Bölge Trafik Hastanesi

Adres:
Ferhatpaşa Mah. İstanbul Cad. No: 143
Ferhatpaşa / Çatalca / İstanbul

Telefon : 212-7891792


Çatalca Devlet ve Bölge Trafik Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Çatalca Devlet ve Bölge Trafik Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Hastane

Çatalca Devlet ve Bölge trafik Hastanesi İstanbul’un kaliteli hastanelerinden biri.Çatalca Devlet Hastanesi Uzman doktorları ve uzman kadrosu ile iyi sağlık hizmeti vermektedir.Çatalca Devlet ve Bölge Trafik Hastanesine İnternet üzerinden ve telefon ile randevu alabilirsiniz.Randevu alabilmek için T.c numara bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurarak randevu alabilirsiniz.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.…
Ayrıca alınan bir randevunun iptali de gerçekleştirilebilir. TC Kimlik No ve Randevu Numarası girilerek iptal edilebilecek randevu görülebilir. Bu listeden randevu seçilerek iptal edilir.