Çevre Hastanesi

Adres:
Cemal Sair Sokak No: 2
Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

Telefon : 212-2746925


Hakkında

Hastanemizde bütün branşlar bulunuyor. Estetik cerrahi, genel cerrahi, laporoskopik ameliyatlarının yanı sıra, bel boyun, mikro cerrahi ameliyatları yapılıyor. 1994 yılından sonra geçen yıl tekrar yeni bir yapılanmaya gittik. Yeni yatırımlar yaptık. Bütün estetik aletlerimiz, bel boyun, mikro cerrahi teçhizatımız yenilendi. Kadın doğumla ilgili ameliyatlar, laproskopik açık ameliyatlar, başta olmak üzere her türlü ameliyatları yapıyoruz.

Tüp bebeğe yeni geçtik. Tüp bebek merkezi yapıyoruz. Göz gurubumuz çok kapsamlı. Bel boyun ameliyatlarına yönelik gene çok geniş bir kitleye hitap eden bel boyun gurubumuz var. Bunların dışında estetik hizmeti veren uzman doktorlardan oluşan ekibimiz var. Üroloji departmanımızda Red Light (Kırmızı Lazer) teknolojisi kullanıyoruz.

Çevre Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Çevre Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler