Dent İstanbul Hastanesi

Adres:
Yıldız Caddesi No:71
Beşiktaş / İstanbul

Telefon : 212-3105600


Hakkında

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi’nin temeli 2 Ağustos 2001 tarihinde Özel Dentistanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında atıldı. 29 Mayıs 2003 tarihinde ise diş hastanesi ünvanını aldı. Eylül 2003 tarihinde Yıldız Polikliniği, Haziran 2005 tarihinde de Altunizade Polikliniğini açarak hizmet alanını genişletti.

2007 yılının Mart ayında, Dentistanbul kazanmış olduğu tecrübe ve birikimini tüm dünyada sağlık ve çevre konularına eğilen Amerikalı bir yatırım ortaklığı olan Global Environment Fund ’un uluslararası deneyimleriyle birleştirdi. GEF’in Dentistanbul’u satın almasının ardından, Dentistanbul yönetimini ve tıbbi kadrosunu yeniledi ve teknik donanımı ile hizmet kalitesini arttırdı.

Bünyesinde tedavi, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji, ve acil diş hekimliğini bulunduran Özel Dentistanbul Diş Hastanesi’nin uzman doktor ve kadrosu ve deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışı, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir. Her an kullanıma hazır tam teşekküllü ameliyathanesi, ambulansı ve yataklı servisleri ile diş konusunda donanımlı tedavi merkezidir.

Önümüzdeki yıllarda İstanbul ve Türkiye'nin diğer illerinde açmayı planladığı yeni hastane ve kliniklerle Ağız ve Diş Sağlığı alanında bir hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik ilk olarak Türkiye’nin sağlık gruplarından Medical Park ile güçlerini birleştirdi. Medical Park, Göztepe Sağlık Kompleksi'nde yer alan Diş Hastanesi, Dentistanbul'un tecrübe ve bilgi birikimi ile Ağız ve Diş Sağlığında, tüm uzmanlık alanlarında aynı çatı altında 4 Haziran 2008 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı.

Özel Dentistanbul Diş Hastanesi yeni yönetimi, uzman kadrosu ve teknolojisiyle 365 Gün 24 saat hizmetinizdedir.

Dent İstanbul Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dent İstanbul Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler