Dünyagöz Ataköy

Adres:
Zeytinlik Mahallesi Sahilyolu Caddesi No: 18
Ataköy / Bakırköy / İstanbul

Web Sitesi:

www.dunyagoz.com

Telefon : 212-4444469


Hakkında

Dünyagöz Hastanesi'nin Ataköy'de 3 Haziran 2004'te hizmete giren 5 yıldızlı konfora sahip 12.000 m2'lik yeni akıllı binasında 3.000 m2'lik ameliyathane katı, 5 ameliyathane, 42 hasta ve 20 muayene odası ile Dünyanın en büyük göz sağlığı merkezi unvanını almıştır. Günde 435 muayene, 113 ameliyat kapasiteli Dünyagöz Ataköy’de deneyimli medikal kadro ve sektörde birçok başarılara imzalar atmış özel eğitimli profesyonel personeller görev yapmaktadır. Dünyagöz Ataköy 365 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Ataköy Hastanemiz; gözün 19 farklı branşında, akademik kariyer sahibi medikal kadrosu ve çağdaş teknolojik donanımı ile hastalarımızın gözlerine ışık olmaktadır.

Dünyagöz Grubu’nun 4. merkezi olan hastanede 8 tane özel oda, kafeterya, konferans salonu, çocuk parkı, ibadethaneler ve mini golf sahası vardır.

Dünyagöz Ataköy hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dünyagöz Ataköy randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler