Elazığ Harput Devlet Hastanesi

Adres:
İnönü Cad.
Elazığ / Merkez / Elazığ

Web Sitesi:

www.harputdh.gov.tr

Telefon : 424-2341500

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

1969 da Elazığ SSK Hastanesi olarak kurulan hastanemiz 2005 yılında Sağlık Bakanlığına Elazığ Harput Devlet Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmiştir.

Hastanemiz 317yatak, 45 poliklinik, 579 personeliyle birlikte sağlık hizmeti vermektedir. Arsa yüzölçümü 25.900 m2 bina toplam inşaat alanı 17.499m2 olan hastanemiz 1993 yılındaki ek bina yapımı, tadilat ve yenileştirmeler sonucu toplam 4 ana bloktan oluşmaktadır.

A Blok: Acil Servis, laboratuarlar, Yataklı Servisler, Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi,Fizik Tedavi Ünitesi v.b.

B Blok: İdari servisler, Eczane, Endoskopi, SFT, Odyoloji,Yataklı Servisler, Koroner Yoğun Bakım,Doğumhane,Ameliyathaneler,Hemodiyaliz Servisi v.b.

C Blok: Poliklinikler,Hasta Hakları, Sağlık Kurulu,Arşiv,İstatistik v.b.

D Blok: Muhasebe, Satın Alma, Ayniyat, Hemşire Lojmanı v.b.

Hastanemizin Sağlık Bakanlığına devrinden sonra Yoğun Bakım Üniteleri, Endoskopi, Solunum Fonksiyon Testi, Odyoloji, EEG, EMG,eforlu EKG, Mamografi, Patoloji Laboratuarı,Kan Merkezi. Yeni Doğan v.b. üniteler açılmış olup bir çok ünitenin de( Poliklinikler, Yataklı Servisler, Diyaliz, Fizik Tedavi,Yemekhane, Mutfak v.b) iyileştirme çalışmaları yapılmıştır)

Elazığ Harput Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Elazığ Harput Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler