Esenler Hayat Hastanesi

Adres:
Fevzi Çakmak Mahallesi Atışalanı Caddesi No: 26 Atışalanı
Esenler / İstanbul

Web Sitesi:

www.esenlerhayat.com

Telefon : 212-5685000


Hakkında

1993 yılında kurucumuz M. C. Nazım Yılmaztürk tarafından Beşyüzevler Hayat Hastanesiyle başlatılan, 1999 yılında Çamlıca Hayat Hastanesiyle devam eden Özel Sağlık Sunumu yatırımlarımız 2003 yılında hizmete giren Esenler Hayat Hastanesiyle devam ediyor.

Kısa zamanda da halkın teveccühünü kazanarak özlenen doluluk oranına ve hasta potansiyeline kavuştu. Bu güvene layık olmanın ve sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği bizde bölge halkına ve tüm İstanbul'a en kaliteli tıbbi bakım hizmetini halkın alım gücünü de gözeten fiyatlarla sunmanın gayreti ve kararlılığı içindeyiz.

Esenler Hayat Hastanesi özenli hizmet anlayışıyla doğru ideallere yatırım yapmanın ödülünü sizlerden alacağının bilinciyle kaliteli hizmet yolculuğuna mevcut tesis ve yeni yatırımlarıyla da devam edeceğini müjdeliyor.

Esenler Hayat Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Esenler Hayat Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler