Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi

Adres:
Fatih Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:59
Esenyurt / İstanbul

Telefon : 212-5961999

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi, Nisan 2005’te inşaatına başlanmış, 2 yıl içinde tamamlanmıştır. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi  3 blok halinde yapılmıştır.

Hastane, sağlık alanında birçok dalda hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetlerin kusursuz bir şekilde yürütülmesi için teknik altyapı ve destek hizmetleri büyük önem taşımaktadır.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi; hasta katları, yoğun bakımlar, ameliyathaneler, sterilizasyon, acil servis, tıbbi görüntüleme, laboratuvarlar, poliklinikler, bilgi işlem merkezi, yemekhane ve idari bölümlerden oluşmaktadır.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi, yapı itibariyle akıllı bina özelliğindedir. Hastanemizdeki tüm hareketler, otomasyon sistemi ile izlenmektedir. Bunun yanı sıra, NFPA (ULUSAL YANGIN ÖNLEME KURUMU =National Fire Protection Association) standartlarına uygun yangın algılama, otomasyon ve söndürme sistemimiz mevcuttur.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde teknik imkan yetersizliği asla söz konusu değildir. Elektrik trafosu, elektrik jeneratörleri, UPS sistemleri, ısıtma kazanları, chiller grupları, su arıtma sistemleri ve medikal gaz sistemleri de yüzde 100 yedeklidir.

Arıza ve olağanüstü bir durumda yedekleri devreye girerek, kesintisiz hizmet verir. Ayrıca binamız mimari yapısı, kullanılan yapı malzemeleri ve yerleşimiyle standartlarıyla üst düzeydedir.

İnsana değer veren ve hasta memnuniyeti odaklı çalışanları, tam donanımlı hasta odaları klinikler, ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım, yetişkin yoğun bakım, laboratuarlar, (Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Patoloji Laboratuvarı) diyaliz ünitesi, endoskopi ünitesi, radyoloji ünitesi ( MR, BT, Direkt Grafi, USG), poliklinikler, taş kırma ünitesi, (ESWL) sistoskopi-üroflowmetri ve odyometri ile hizmet vermektedir.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Poliklinikler
* Acil Polikliniği
* Beyin Cerrahi Polikliniği?
* Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
* Dahiliye (İç Hastalıkları) Polikliniği
* Genel Cerrahi Polikliniği
* Göz Hastalılkarı Polikliniği
* Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
* Kulak Burun Boğaz Polikliniği
* Nöroloji Polikliniği
* Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği
* Üroloji Polikliniği
* Göğüs Hastalıkları Polikliniği
* Göğüs Cerrahisi Polikliğini
* Anestezi Polikliğini
* Enfeksiyon Polikliniği
* Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
* Kardiyoloji
* Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)