Gelişim Hastanesi

Adres:
Mahmutbey Caddesi No: 369
Bahçelievler / İstanbul

Telefon : 212-6568600


Hakkında

30.01.1995 yılında açılışı yapılan Gelişim Hastanesi Özel Sağlık sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sağlık hizmetlerindeki uzmanlık, deneyim ve kalite anlayışı ile yaşanan sağlık sorunlarının çözümüne olan duyarlığıyla Sağlıkta Gelişim’in öncüsü olmaya devam etmektedir. Doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile sağlık sektöründe öncü bir kurum olmayı amaç edinen güleryüz ve hoşgörülü hizmet anlayışı ile hasta hak ve sorumluluklarını bakımın her adımında göz önünde bulundurarak ilgiyi yerinde ve zamanında göstermek ayrıca insancıl değerleri üstün tutarak nitelikli bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji ile Gelişim Hastanesi bünyesinde 3 Ameliyathane mevcut olup gelişmiş mikroskop ve laporoskopi sistemleri ile modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.

Çağdaş yönetim sistemi, akademik çalışmaları, tıbbi uygulamaları ve üstün teknolojisiyle İstanbul genelinde aynı kalite standartlarında hastane sayımızı artırmış örnek gösterilen sağlık kuruluşu olmak hastanemizin en önemli vizyonudur.

Gelişim Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gelişim Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler