Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi

Adres:
Cumhuriyet Cad. No: 134
Seğmenler / Gölbaşı / Ankara

Telefon : 312-4840322

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Ana binanın inşaatı 1996 yılında HASVAK tarafından tamamlanmış olup, 2006 yılında Sağlık Bakanlığı’na 49 yıllığına devri ile hizmete başlamıştır. (Aynı kampüs içerisinde mülkiyeti hem Sağlık Bakanlığı’na hem de HASVAK’ a ait binalar bulunmaktadır.) Haymana Yolu Semt Polikliniği’nin yapım yılı 2007 olup kira yolu ile 2009 yılında hizmete başlamıştır. TOKİ Semt Polikliniğimiz ise 2011 yılında TOKİ tarafından yapılmış olup yine aynı yıl İl Sağlık Müdürlüğü’nden devirle alınarak Eymir Mahallesi Aile Hekimleri ile birlikte ortak kullanıma açılmıştır. 2015 Yılında da Halk Sağlığı Müdürlüğüne ait olan Gölbaşı 2 Nolu ASM’nin üst katında bulunan lojmanın 3 dairesi düzenlenerek ek hizmet binası olarak Hastanemizin İdari Birimleri taşınmıştır.

Yunus Emre Hizmet Derneği ve Gölbaşı Belediyesi'nin öncülüğünde, hayırsever Ülkü ULUSOY tarafından yaptırılan yeni poliklinik ve idari binamız 18.12.2017 tarihinde hizmete açılmıştır. Binamızda, 40 poliklinik mevcut olup, ayaktan hasta başvurularının tüm aşamaları burada gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 7000 m2 lik kapalı alan içerisinde poliklinikler dışında, İdari Birimler, Görüntüleme Ünitesi, Kan Alma Birimi, Odyometri gibi tetkik birimlerinin yanı sıra 100 kişilik Eğitim ve Konferans Salonu, Toplantı Salonu, Bayan ve Bay Mescitleri, hastalar için ferah bekleme alanları oluşturulmuştur.

Yeni poliklinik binasının hizmete açılması ile birlikte Haymana Yolu Semt Polikliniğinde bulunan Fizik Tedavi Ünitesi, boşaltılan poliklinik binasına taşınmıştır.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gölbaşı Şehit Ahmet Özsoy Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler