Göztepe Şafak Hastanesi

Adres:
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 192
Göztepe / Kadıköy / İstanbul

Web Sitesi:

www.goztepesafak.com

Telefon : 216-5654444


Hakkında

2004 yılı Nisan ayında hizmet vermeye başlayan ve açılışından itibaren kendini her gün yenilemeyi misyon edinen Özel Göztepe Şafak Hastanesi "Hasta Hakları" ve "Koşulsuz Hasta Memnuniyeti" ilkelerine dayalı çalışma prensibi ile yoluna kararlılıkla devam etmektedir. Toplam Kalite Yönetimi' nden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş bir insan gücü ile desteklenen hastanemiz gelişmiş teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosu ile çağdaş tıbbın her dalında en kaliteli sağlık hizmetini sunmaktadır.

Göztepe Şafak Hastanesi, 4 modern ameliyathane, 6 genel yoğun bakım, 10 postop yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, iki doğumhane, 24 saat tam donanımlı acil servis ve ambulans hizmetiyle sadece bölgesindeki insanların değil, tüm İstanbulluların ve Türkiye' nin hizmetinde.

Göztepe Şafak Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Göztepe Şafak Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler