Haymana Devlet Hastanesi

Adres:
Haymana Girişi İlçe Emniyet Müdürlüğü Üstü
Haymana / Ankara

Telefon : 312-6583041

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

HakkındaHaymana Devlet Hastanesi olarak; hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda, günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren bilimsel ilkeler, gelişen teknoloji ve eğitim kaynaklan doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Hastanemiz 10 Nisan 2000 tarihi itibari ile açılışından bu yana sürekli kendisini yenilemiş, hızlı gelişen teknolojiye ayak uydurmak için büyük çaba sarf etmektedir. Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz bilgi işlem ve tam otomasyon buna sadece bir örnektir. Hastanemiz 14186 m2 toplam arsaya sahip olup 6000 m2 kapalı alanı ve toplam 80 personeli ile hizmet vermektedir. Yatak kapasitesi 50 olup 80 yatağı dönüştürülmeye hazırdır. Acil servisi, iki ameliyathanesi ve bir doğum odası mevcuttur. Modern ve hızlı laboratuar, röntgen ve ultrasyonumuz mevcuttur.

Son bir yıl içerisinde yapılan çalışmalarla dünyaca ünlü kaplıcalar diyarı Haymana'mıza 30 yataklı fizik tedavi ünitesini hastanemizde açmış bulunmaktayız. Modern fizik tedavi cihazları ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızın değerlendirmesi konusunda, hasta ve yakınlarının hakları, hasta bakım ve güvenliği, tesis güvenliği, personel eğitimi, kalite yönetim gibi hizmetlerde de önemli mesafeler kat ettik. Halkımıza en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı hedef olarak seçtik, bu hedeften şaşmadan ve yorulmadan devam edeceğiz. Şahsım ve tüm personelim adına saygılarımı sunuyorum.

Haymana Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Haymana Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.