Hüyük Devlet Hastanesi

Adres:
Cumhuriyet mah. Hastane cad.
Hüyük / Konya

Telefon : 332-5432730

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Hüyük devlet hastanesinin 1992-1993 yıllarında hüyük hastane yaptırma ve yaşatma derneğinin ve devletin katkılarıyla inşaatına başlanmıştır. Hastane inşaatı hüyük ve çevre köylerdeki halkın yardımlarıyla 1999 yılında yapımı sona ermiş ve 26 haziran 2000 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz kurulduğu yıllarda sadece acil polikliniği çalışmaktaydı.Ortaya çıkan ihtiyaçlar dahilinde 7 temmuz 2003 yılında genel cerrahi polikliniği hizmete sunuldu.Hastanemiz vermiş olduğu hizmetleri 1 ocak 2004 tarihinde diş kliniği ve kadın hastalıkları kliniği ile daha da iyileştirmiştir. 1 haziran 2005 yılında 112 biriminin getirilmesi ile hastanemiz bölgede önemli bir potansiyele ve hizmet ağına ulaşması sağlanmıştır.Değişime ve gelişime herzaman akılcı yollarla yaklaşan hastane yönetimi her geçen gün hastaneyi geliştirmek ve daha iyi hizmet vermek için uğraşmaktadır.Bu bağlamda 1 ocak 2008 tarihinde açılması planlanan yataklı diyaliz merkezimiz için hazırlıklar hızla tamamlandı.06.05.2008 tarihinde hasta alımıyla hizmet sunumuna başlamıştır.Bu kapsamda hizmetlerimiz devam etmektedir.’Mart 2008 de Aile hekimi ve aynı yılın Mayuıs ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanının gelmesi ile Hizmetlerimiz dahada iyileştirilmiştir. Yeni projelerle hizmet ağımızı geliştirmeye devam edeceğiz.

Hüyük Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hüyük Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler