İl Özel İdare Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi

Adres:
Darülaceze cad. Gürsel Mahallesi No:23
Kağıthane / İstanbul

Telefon : 212-3201046
Telefon : 212-3201047
Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Hastanemizde Ulusal ve Uluslar arası gelişmeleri sürekli izleyerek, değişen koşullara uyum sağlayarak, ülkemiz için diş sağlığında bir model oluşturmaktır.Bu modeli Hastanemize bağlı Gaziosmanpaşa ve Kasımpaşa Semtlerinde pek yakında hizmete girecek olan birimlerimize taşımayı hedeflemekteyiz.Hastanemizde hastalarımız Hekim seçme haklarını kullanarak, istedikleri hekime muayene ve tedavilerini yaptırabilirler. İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi 17.10.2007 tarihinden itibaren Muayene Entegre sistemine geçmiştir.Böylece hastalarımızın bütün tedavi işlemleri bir hekim tarafından takip edilerek sonuçlandırılmaktadır.Hastanemiz’de TS EN ISO 9001:2008Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS 1800:2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri kurulmuş olup TSE tarafından belgelendirilmiştir.

Hastanemiz, Çevre Yönetim Sistemi ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini birlikte alan ilk kamu hastanesidir.Hastaların ve çalışanların koşulsuz memnuniyeti temel politikamızdır.Hastanemiz, mental retarde,zihinsel engelli hastalara , genel anestezi altında diş sağlığı hizmeti vererek kamusal sağlık
hizmetlerinde büyük bir boşluğu doldurmaktadır.Oluşturulan örnek hizmetten dolayı da mutluluk duymaktayız.

Bu onurlu görevi yerine getirirken, hasta memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak kabul ediyoruz. Hastanemizin tüm çalışanları olarak bu ilkenin yaşatılmasına önem veriyoruz.Kusursuz hizmetin, kusursuz bilgi ve ileri teknoloji donanımını gerektirdiğini hiç ama hiç unutmayarak.

İl Özel İdare Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İl Özel İdare Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.