Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres:
Pınarbaşı Mah.Sanatoryum Cad.Ardahan Sok.No:25
Sanatoryum / Keçiören / Ankara

Web Sitesi:

www.akeah.gov.tr

Telefon : 312-3569000

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

HakkındaHastanemiz 350 yatak kapasiteli Ankaranın Keçiören ilçesinde hizmet veren Sağlık Bakanlığına bağlı bir eğitim ve araştırma hastanesidir.

2005 yılında hizmete açılan hastanemizde Acil, Genel Cerrahi, Çocuk, Üroloji, Dahiliye, Kardiyoloji Gastroenteroloji, Kadın Doğum, KBB, Ortopedi, Çocuk Cerrahi, Göz, Kalp Damar Cerrahi, Beyin Cerrahi, Plastik Cerrahi, İntaniye, Göğüs Hastalıkları, Diş klinikleri mevcut olup Acil, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, KBB, Üroloji, Gastroenteroloji, Anesteziyoloji eğitim kliniklerinde asistan eğitimi verilmektedir.

252 doktor, 457 yardımcı sağlık personeli ve 430 diğer yardımcı personel olmak üzere 1139 kişi çalışmaktadır. 9 Ameliyathane odası, 3 Yoğun Bakım Ünitesi (Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Yenidoğan Yoğun bakım Ünitesi ve Dahili Yoğun Bakım Ünitesi toplam 39 hasta yatağı) mevcuttur.

Patoloji, Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvar dallarında ileri teknolojik uygulamalarla hasta ve numuneler değerlendirilmektedir. Semt Polikliniğimizde ayaktan FizikTedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.