Manyas Devlet Hastanesi

Adres:
Çarşı Mah.Hastane Cad.No:6
Manyas / Balıkesir

Telefon : 266-8181033

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Hastanemiz 1964 yılında şu anda idari bina olarak kullanlan birimde üst katta sağlık merkezi,alt katta sağlık ocağı olarak hizmete başladı. 29 yıllık hizmet sürecinden sonra 1995 de şu an kullanılan hizmet binasnın temel inşaatına başlanılarak Ocak 2000 yılında il valisinin teşrifleri ile açılış yapıldı. Hastane inşaatı süresince değerli Manyas halkı tarafından gerek maddi gerekse de manevi anlamda eşine az rastlanır destekler sağlanarak bugünkü seviyelere gelindi.Hastane ilk kuruluğunda başhekimlik görevini Dr.Hayati GİRGİN 1(bir) yıl süreyle yürüttü.

2001 yılı Aralık ayı itibari ile 2 (iki) yıl süreyle dahiliye uzmanı Dr.Serdar FENERCİOĞLU başhekimlik görevini yürüterek tayin dolayısıyla görevi Dr.Atilla BALKANCI devraldı. 2003-2006 yılları arasında görevini sürdüren Dr.Atilla BALKANCI 2006 Mays ayında Uzm.Dr.Muhammed KURUÇ´a başhekimlik görevini devretti.6 (altı) ay süreyle bu görevi yürüttükten sonra 2006 Kasm ayından itibaren Dr.Hayati GİRGİN başhekimliğe asil olarak atanarak görevine başladı ve halen başhekimlik görevini yürütmektedir.

Manyas Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Manyas Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler