Medical Park Gebze Hastanesi

Adres:
Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı
Gebze / Kocaeli

Telefon : 262-6757575


Hakkında

17000 metrekare kapalı kullanım alan içerisinde kurulan Medical Park Gebze Hastanesi; 48'i yoğun bakım olmak üzere yaklaşık 135 yatak kapasitesi ile 300 bin nüfuslu Gebze halkına sağlık hizmeti verecek. Alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branştan SGK ve özel sağlık sigortalı hastalar faydalanabilecektir.
Medical Park Gebze Hastanesi'nde hizmet verecek olan Radyasyon Onkolojisi ünitesi bünyesinde bulunan Gamaknife teknolojisi Gebze'de bir ilk olma özelliği taşıyor. Kanser tanı ve tedavisi için geliştirilmiş Gamaknife ve Cyberknife tekniği radyoterapi gören hastaların en az yan etkiyle ışın tedavisi almalarını sağlayacaktır.
Uyku bozuklukları, horlama, uyku apnesi gibi hastaların yaşam standartlarını düşüren rahatsızlıklarının tanı ve tedavisi uzman hekim kadrosu ile Medical Park Gebze Hastanesi'nde kurulan Uyku Laboratuvarı'nda yapılacaktır.
Bir çok hastalığın iyileşme sürecini kısaltan ve bu nedenle hastalar için hayati önem taşıyan fizik tedavi ve rehabilitasyon, teknik donanım ve çağdaş teknoloji ile toplam 16 yatak kapasiteli fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde hem ayaktan hem de yatarak tedavi olma imkanı sağlayacaktır.
El ve uzuv yaralanmalarında en önemli müdahale olan mikro cerrahi, Medical Park Gebze Hastanesi'nde oluşan seçkin uzman ve akademik kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet verecektir.
Hastane bünyesinde; Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Cilt Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar Hizmetleri (Biyokimya, Patoloji Mikrobiyoloji, Genetik, İmmünoloji), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji gibi bölümlerin yanı sıra Radyasyon Onkolojisi, Uyku Laboratuvarı, Mikro cerrahi, Hematoloji gibi özel birimlerde de hizmet verilecektir.

Medical Park Gebze Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Medical Park Gebze Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler