Medical Park İstanbul Acarkent Tıp Merkezi

Adres:
9. Cad. No:3 Acarkent
Acarkent / Beykoz / İstanbul

Telefon : 216-4856222


Hakkında

Sağlık sektöründeki deneyimini Türkiye'nin çeşitli noktalarına taşıyan ve 'Herkes İçin Sağlık' sloganıyla yoluna devam eden Medical Park Hastaneler Grubu, hizmet zincirine yeni bir halka daha eklemenin gururunu yaşıyor. İstanbul'un seçkin semti Acarkent'te kurulan Medical Park Acarkent Tıp Merkezi de tıpkı Medical Park'ın diğer hastaneleri gibi hastalara şifa dağıtıyor.
Hizmete açtığı her hastaneye ve her sağlık merkezine kalitesini de taşıyan Medical Park Hastaneler Grubu; Acarkent'te hizmete açtığı Medical Park Acarkent Tıp Merkezi'nde de sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti sağlıyor.
Medical Park Acarkent Tıp Merkezi; Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyetetik, Cilt Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Güzellik Merkezi (Saç Ekimi İzleme, Lazer Uygulamaları), İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Laboratuvar Hizmetleri (Biyokimya, Patoloji Mikrobiyoloji, Genetik, İmmünoloji), Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikolojik Danışmanlık ve Radyoloji alanlarında hastalarına hizmet sunuyor. Hasta konforunun maksimum düzeyde sağlandığı Medical Park Acerkent Tıp Merkezi'nde, 24 saat acil sağlık ve ambulans hizmeti veriliyor.

Medical Park İstanbul Acarkent Tıp Merkezi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Medical Park İstanbul Acarkent Tıp Merkezi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler