Nusaybin Devlet Hastanesi

Adres:
8 Mart Mahallesi, Nusaybin girişi, İpekyolu bitişiği
Nusaybin / Mardin

Telefon : 482-4151541

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

MARDİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Nusaybin Devlet Hastanesi 1991 Yılında kurulmuş, şuan itibariyle İç Hastalıkları (Dahiliye, Çocuk sağlığı hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Ortopedi ve travmatolojisi, Üroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Diş ve Acil tıp branşlarında 18 uzman, 11 pratisyen hekim ve toplam 152 personeliyle sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hastanemizde, Labaratuvar, Röntgen ve Diyaliz üniteleri mevcuttur.Hastenemiz labaratuvarında, Biyokimya, Hormon, Hemogram, PT APTT, Sedimantasyon ve idrar cihazları ile Toplam 101 test türü ile günlük ortalama 300 hastaya labaratuvar hizmeti vermektedirDiyaliz ünitemizde, 9 cihaz mevcut olup 17 hastaya hizmet verilmektedir. Hastanemiz genel olarak günlük ortalama 1500 kişiye poliklinik hizmeti sunmaktadır.

Hastanemizde ayrıca, EKG, Solunum Fonksiyon testi(SFT), deri prick testi (Allerji testi) EKO, EEG Vb testler ile laparoskopik girişimler yapılmaktadır. Hastanemizin yatak sayısı 50'dir.Nusaybin Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Nusaybin Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nusaybin Devlet Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler

  • Nusaybin Devlet Hastanesi
  • Mardin