Özel Academic Hospital

Adres:
Nuh Kuyusu Caddesi Numara 94 Bağlarbaşı 34664
Bağlarbaşı / Üsküdar / İstanbul

Telefon : 216-4440353


Hakkında

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı (MÜTFV) , Özel Academic Hospital’da Dünya standartlarında modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Bu tarihte sadece birkaç branşta poliklinik hizmeti veren bir sağlık kuruluşuyken, bugün sağlık hizmeti sunumunu, bütün branşlarda, tanı ve tedavi hizmetleriyle birlikte sunan 60 yataklı modern bir hastane konumundadır.

Academic Hospital; MÜTFV’den aldığı güç ve destekle, Türkiye’nin, kadrosunda en çok öğretim üyesi bulunduran özel hastanesi olma özelliğini taşımaktadır.1999 yılında Academic Hospital'a ortak olan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı, 2004 yılında hisselerin tamamına yakınını alarak kurumun sahibi olmuştur.

Özel Academic Hospital hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özel Academic Hospital randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler