Özel Avrupa Şafak Hastanesi

Adres:
Küçükköy Yolu Hamam Sokak No: 2
Küçükköy / Gaziosmanpaşa / İstanbul

Web Sitesi:

www.avrupasafak.com

Telefon : 212-4170020


Hakkında

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan Şafak Hastanesi 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek Avrupa Şafak Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi; uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile Gaziosmanpaşa’ da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

8000 m2 kapalı alan içerisinde 101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.

Özel Avrupa Şafak Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özel Avrupa Şafak Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler