Özel Bilge Hastanesi

Adres:
56. Sk. No: 2
Şemsipaşa / Gaziosmanpaşa / İstanbul

Telefon : 850-4609575

Randevu Al

Hakkında

Dürüst hizmet ve uygun fiyat” sloganı ile, sağlık sektöründe toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Bilge Hastanesi, sağlık sektörüne ilk adımını 2000 yılında İstanbul Küçükköy’de atmıştır. 2006 yılında “Bebek Dostu Hastane” ödülünü almıştır.

Bilge Hastanesi; Özellikli 3 Ameliyathane, 2 Doğumhane, 28 Hasta Odası, 20 Poliklinik, 10 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Endoskopi ünitesinden Tomografiye, 24 saat Acil ve Ambulans hizmetinden Yoğun Bakıma, Güvenliğinden Eczacısına, 200’ü aşkın personeliyle 25 yıllık büyük bir aile…

Bilge Hastanesi; Kadın Hastalıkları & Doğum, Dahiliye, Çocuk hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları , Acil, Ambulans, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Anestezi branşları 24 saat olmak üzere dahili ve cerrahi bir çok branşta uzman kadrosu ve modern tıbbi cihazları ile sağlık sektöründeki hizmetlerine devam etmektedir.

Özel Bilge Hastanesi’nin hizmet kalitesi, 2009 yılında ISO 9001:2008 KALİTE BELGESİ ile tescillenmiştir.

2009 yılının ikinci yarısında Toplam Kalite Yönetimi Belgesi için gerekli tüm çalışmaları tamamlamış, denetimi başarı ile geçerek, belgeyi almaya hak kazanmıştır.

ISO 9001 Kalite Belgesi çalışmalarına, kalite belgesi almaktan çok hastanenin performansını sürekli iyileştirmek, hasta güvenliğini sağlamak ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefiyle başlanmıştır. Bu sebeple Kalite Standartlarında son versiyon olan ISO 9001:2008’i almak için doktorlardan hastane çalışanlarına kadar herkes aylarca özveri ile çalışmıştır.

ISO 9001 Kalite Belgesi’nin etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standart olduğunu bilen Bilge Hastanesi, hazırlık aşamaları süresi içinde hizmet verimliliği, hasta memnuniyeti ve hasta sadakatinde başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Özel Bilge Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özel Bilge Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Hasta & Ziyaretçi Rehberi

Refakat
Refakatçiniz için ayrı bir yatak ve menü mevcuttur. kurum prensibi olarak yatan hastalarımızdan enfeksiyon ilişkisini azalmak için tüm odalarımızdan hastalarımıza yanlızca 1 (bir) kişi refakat edebilir.

Ziyaret Saatleri
Sabah 10:00 - 12:00,
Öğleden Sonra 14:00 - 17:00,
Akşam 19:00 - 22:30 Saatleri arasındadır.
Sağlığınız için aynı anda iki kişiden fazla ziyaretçi kabul etmediğini ve ziyaret süresini 15 Dakika ile sınırlandırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.
Kahvaltı, Yemek ve Çay saati servisimiz Diyetisyen kontrolünde yemek servisi görevlileri tarafından yapılmaktadır.
Kahvaltı 07:00 - 08:00,
Yemek 12:00 - 13:30,
Akşam Yemeği 18:00 - 19:00 saatleri arasındadır.
Lütfen Sağlığınız ve hastane kuralları açısından dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmeyeniz.

Hekim Vizit Saatleri
Sizi takip eden hekiminiz
Sabah 09:00 - 10:00,
Öğleden Sonra 14:00 - 16:00 Saatleri arasında hastaları kontrol edip uygulanacak tedaviyi belirlemektedir. Vizit saati dışında doktorunuzdan herhangi bir konuda bilgi almak istediğiniz takdirde katta bulunan sorumlu hemşiremizden yardım alabilirsiniz.

Taburcu İşlemleri
Doktorunuzun hemşirenize taburcu olabilceğinizi bildirmesi üzerine hasta çıkış görevlisi tarafından kattaki işlemleriniz (dosyanızın hesaplarınınız ve rapolarınızın hazırlanması gibi) en hızlı şekilde başlatılacaktır. Bu işlemleriniz tamamlandıktan sonra dosyanız görevlimiz tarafından hasta çıkış bölümüne teslim edilecektir. -1. Kattaki Hasta çıkış bölümü tarafından son kontrol yapılıp kurum provizyon işlemleri / nakit ödeme işlemleri kontrol edildikten sonra Çıkış işlemleriniz tamamlanacaktır.

Özel Bilge Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler