Özel Çamlık Hastanesi

Adres:
Zuhuratbaba Mahallesi Yücetarla Caddesi No: 46
Zuhuratbaba / Bakırköy / İstanbul

Telefon : 212-5435610


Hakkında

30 Mayıs 1992 tarihinde faaliyete geçmiş bulunan hastanemiz, Bakırköy ile İncirli arasında 5000 m²'lik yeşil alan içerisinde 45 yatak kapasiteli, 50 araçlık ücretsiz otoparkı bulunan bir sağlık kuruluşudur.

Hastanemiz 1996 - 1997 döneminde İstanbul Sağlık Müdürlüğünce düzenlenen ödül töreninde ödüle layık görülen 5 özel hastane arasında yer almıştır.

Ciddi ve deneyimli bir sağlık kuruluşu olan hastanemizde kaliteli ve çağdaş sağlık hizmeti verilmektedir.

Özel Çamlık Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özel Çamlık Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

Ziyaretçilerimiz için düzenlemeler şöyledir;

Yatan hastaların ziyaret saatleri her gün 08.30–23.00 saatleri arası olarak düzenlenmiştir.
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Genel Yoğun Bakım Ünitesi ziyaret saatleri her gün 14:00-15:00 arası olarak düzenlenmiştir.
Halen hastasını ziyaret etmek isteyen hastayı 08.30–23.00 saatleri arasında istedikleri saatte görebilir. Ancak öncelikle kat sorumlu hemşiresi ile görüşerek ziyarette sakınca olup olmadığını öğrenilmelidir.
Belirlenen saatler dışında hastasını ziyaret için ısrar eden hasta yakınları ile ilgili olarak mesai saatleri içinde Hasta İlişkileri Sorumlusu, mesai saatleri dışında Gece İdare Amiri ile temas kurulacaktır.
Ziyaretçiler hasta danışmanından hastalarının hangi katta olduğunu öğrenerek ziyaret edebilirler.
Eğer ziyaret yasaklanmamış ise katta hasta oda numarası söylenir.
Hastanın durumunu öğrenmek isteyen hasta yakınlarını gerekir ise hemşire yönlendirerek hekimi ile görüştürülebilir.
Hasta açısından sakıncalı olabilecek durumlarda hekim isteği ile ziyaret yasaklanır. Hastanın kapısına ziyaretçi yasak yazısı yapıştırılır. Hemşire tarafından hasta yakınlarına ziyaret yasağı hakkında bilgi verilir.
Hasta odalarına çiçek kabul edilmektedir. Hastalara gelen çiçekler topraklı ise hasta odalarına konulmasına izin verilmez, oda kapı önlerine konulabilir.
Refakatçilerimiz için dikkat edilmesi gereken hususlar;

Hastaların yanında 1 kişi refakatçi olarak kalabilmektedir.
Hastanın refakatçilerine hastanede kaldığı süre içersinde hemşire ve personel tarafından gerekli ihtiyaçları sağlanır.
Yiyecekler ile ilgili düzenlemeler:

Hastaların sağlığı açısından hastane binasında sigara içilmesine izin verilmez.
Refakatçilerin odalarına aromatik kokulu (soğanlı, sarımsaklı, kebab, lahmacun vb) ve diyetine aykırı yiyecekler dışında yiyecek çıkarılmaması konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.Ancak gelen tüm yiyecekler danışma ve kat hemşireleri tarafından kontrol edilir, doktoruna bilgi verilip izin alınır bundan sonra hastaya verilebilir. Hasta dışardan gelen yiyecekleri odada yiyemez eğer yiyecekse kafeteryada yer.
Hazırlanan yemeği dışında arzu ettiği yiyecek, içecek olursa doktor bilgisi dahilinde temin edilir.

Özel Çamlık Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler