Özel Esenler Ensar Hastanesi

Adres:
Birlik Mahallesi Atışalanı Caddesi 835 Sokak No: 2
Esenler / İstanbul

Telefon : 212-4319012


Hakkında

Özel Ensar Hastanesi, kurulduğu günden bu yana üstlendiği tüm muayene, tahlil tetkik ve ameliyat operasyonlarını profesyonel bir hizmet anlayışıyla yerine getirmiş, sağlık hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için bilginin paylaşımı ve dayanışmaya önem vermiştir. Çalışanların üretilen bilgiyi en iyi şekilde kullanabilmesi için bilgiye erişimi kolaylaştırıcı tüm uygulamalara öncelik tanınmıştır. Ayrıca, hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve bunları hastalarımızla paylaşmaktayız.

1556 m² kapalı alanı ile Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB Hastalıkları, Dermatoloji, Radyoloji, Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon, Acil, konularında hizmet sunmaktadır.

Özel Esenler Ensar Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Özel Esenler Ensar Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Etiketler