Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi

Adres:
Kaptan Paşa, SSK Okmeydanı Hst. No:25
Kaptanpaşa / Şişli / İstanbul

Telefon : 212-3145555

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi

Hakkında

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 14.02.1971 tarihinde Beyoğlu Hastanesi adı altında 1000 ruhsatlı yatak sayısı ile halkımızın hizmetine açılarak faaliyetini sürdürmeye başlamıştır. Hastanemiz ilk hizmete açıldığı dönemde bazı kliniklerde tam, bazı kliniklerde yarım süre asistan yetiştirme yetkisi bulunmaktadır.

Hastane 06.01.2005 tarih ve 5283 sayılı " Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine dair kanun" uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı'na devredilmiş olup, ismi “T.C. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değiştirilmiştir. Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak bu isimle sürdürmektedir.

“Bebek Dostu Hastane” unvanını taşıyan hastanemizde; annelere bebeklerini nasıl emzirecekleri konusunda bilgi verilmektedir. A ve B Polikliniklerinde “Emzirme Odaları” bulunmaktadır. Emzirme odalarında; oturma grupları, alt değiştirme yerleri mevcuttur.

Hastanede her branşta 7 gün 24 saat daimi nöbet esasına göre çalışmaktadır.

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi Yol Tarifi (Harita)

İlgili Etiketler