Çarşamba Devlet Hastanesi

Adres
Kavakdibi Mevkii
Çarşamba / Samsun

Tel1 : 362-8334265

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
Çarşamba’ya hastane yapılma teşebbüsü Çarşamba Sağlık Merkezi Yaptırma Yaşatma Derneği öncülüğüyle 1983 yılında dönemin Sağlık Bakanı Mehmet Aydın
tarafından başlatılmıştır.

100 yataklı olarak planlanan hastane 1986 yılı Kasım ayında sekiz servis, üç ameliyathane, bir koroner ve bir yoğun bakım ünitesiyle hizmete girmiştir.

İhtiyaç üzerine 1994 yılında ek bina inşaatı ihalesi yapılmış, 2000 yılı Kasım ayında bitirilmiş ve standart kadro yönetmeliğine göre 150 yatak kapasitesiyle ile tescil edilmiştir. Hastane içi tefrişatı yapılarak 2001 yılı Şubat ayında fiilen hizmete sunulmuştur.

İşte yeni açılan birimlerle birlikte 205 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

Çarşamba Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Çarşamba Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"