Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Adres
Fatih mah.
Sincan / Ankara

Tel1 : 312-2726240

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
Hastane Tarihçesi

Sincan Devlet Hastanesi;1989 Yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, 14.11.1998 tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır.Hastane, 2002 yılsonu itibarıyla 100 yatak kapasitesine çıkarılmıştır.Ayrıca 2006 yılı, Eylül ayında Sincan 12.caddede 100 yataklı ek bina, poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamasıyla birlikte hastane 200 yataklı hastane statüsüne kavuşmuştur.Hastane Sincan, Eryaman, Yenikent ve Ayaş da dahil olmak üzere çevre ilçe halkına (yaklaşık 1.500.000 nüfusa) hizmet vermektedir.Hastane; Sincan/Fatih ‘de Merkez bina, 12. Caddede ek bina, , Sincan Organize Sanayi bölgesinde, Yenikent merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ile toplam 5 (beş) ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"