İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres
İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Yeşilyurt / Konak / İzmir

Web Sitesi

www.iaeh.gov.tr

Tel1 : 232-2444444

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ek Bilgiler

SMS ile Anında Randevu

Değerli Hastalarımız; SMS ile Randevu alabilmek için öncelikle muayene olmak istediğiniz polikliniğin "Poliklinik Adı"nı ve T.C. Kimlik numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri edindikten sonra Turkcell veya Avea cep telefonunuz mesaj bölümüne sırasıyla { Hastane Kodu = 3535 } {11 Haneli T.C. Kimlik Numaranızı } {Randevu almak istediğiniz bölümün adını; aşağıdaki listeden,Tamamı büyük harf ve Türkçe karakter kullanmadan} aralarında birer boşluk bırakarak yazın ve 3443\'e gönderin. Örnek3535 12345678901 DERMATOLOJI (Diğer
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"