Kızıltepe Devlet Hastanesi

Adres
Hastane Caddesi
Kızıltepe / Mardin

Tel1 : 482-3123944

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
Hastanemiz daha önce 50 yataklı olarak kurulmuşken binanın fiziki koşulları iyileştirilmeden 2002 yılında 75 yatağa çıkarılan hastanemiz 2008 yılında 100 yataklı olarak hizmet vermeye başlamıştır.yatak sayısının artması ek bina ile beraber yeni poliklinikler devreye girince hastalarımızında hekim seçme hakkı doğdu.Hasta Tanıma sistemi sayesinde vatandaşlara hastanemizce verilen tanıma kartı ile hastalar doğrudan istedikleri polikliniğe başvurup sırasını kendisi almakta ve poliklinik kapısı üstündeki monitörden rahatça sırasını takip edebilmektedir.

Kızıltepe Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kızıltepe Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"