Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir)

Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir)
Adres
Kıbrıs Şehitleri Cad. 1477 Sok. No:13
Alsancak / Konak / İzmir

Tel1 : 232-4636263

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi 2004 Eylül ayında Psikolog ve Refleksoloji Uzmanı Esat Bin Zürare Başaran ve Halil Tabur tarafından İzmir Alsancak semtinde kuruldu. Danışmanlığını Prof. Dr. Şenol DANE'nin yaptığı merkez, psikolojik danışmanlık hizmetlerine yeni bir ruh ve yeni bir imaj getirecek yenilikçi bir anlayışla hizmete başladı. Bireysel psikolojik danışmanlık, test hizmetleri ve önemli bir boşluk olan aile danışmanlığı konularında danışanlarına bay ve bayan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Yine psikoakademi Türkiye'ye, engellilere bir süredir gelişmiş ülkelerde uygulanan ve önemli başarılara vesile olan refleksoloji uygulamalarını getirerek engelli bireylerin rehabilitasyonunda önemli bir boşluğu doldurdu. Bu konudaki başarıları sık sık yazılı ve görsel basın aracılığıyla kamuoyuna yansıtılan Psikoakademi, refleksoloji uygulamalarında yeni bir kuram ortaya atarak bu bilimin gelişmesi adına önemli başarılara imza attı. Psikoakademi markası nörolojik ve psikolojik rahatsızlıkların refleksoloji ile desteklenip, rahatsızlıkların giderilmesinde tamamlayıcı tıbba ilgi duyan insanların ilgi odağı haline geldi. Bugün Prof. Şenol DANE'nin danışmanlığında Esat ve Halil Beyin kontrolündeki refleksoloji uygulamaları, yeni açılan Ankara Balgat, İstanbul Üsküdar, İzmir Güzelbahçe şubelerinde devam etmektedir. Yeni şube açılışları planlanmaktadır. Psikoakademi personeli, Esat ve Halil Beyin yanısıra yurtdışı eğitimli refleksoloji uzmanları, aynı zamanda bay ve bayan uzman psikologlardan ve kişisel gelişim uzmanlarından oluşur. Sağlık ve mutluluk dolu nice günlere..

Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir) hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir) randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir) uzmanına randevu almak için saat seçin
Psiko Akademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi (İzmir) hekim ve uzmanları
Pazartesi
25.03.2019
Salı
26.03.2019
Çarşamba
27.03.2019
Perşembe
28.03.2019
Cuma
29.03.2019
Cumartesi
30.03.2019
Pazar
31.03.2019
Refleksolog Tuğba Öksüz
Refleksoloji Uzmanı

Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır.Refleksolog Elif Topaloğlu
Refleksoloji Uzmanı

Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır.
Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır.Refleksolog Halil Tabur
Refleksoloji Uzmanı

Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır.Refleksolog Hasniye Bağcı
Refleksoloji Uzmanı

Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır.Refleksolog Gülfer Ceylan
Refleksoloji Uzmanı

Bu çalışma yerinde bu hafta boş randevu bulunmamaktadır."Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"