Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Adres
Başıbüyük Mah.
Altayçeşme / Maltepe / İstanbul

Tel1 : 216-6441345

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
1951 senesinde yüz yatakla çalışmaya baslayan tesisimiz, 1976 senesinde bin altıyüz hasta yatağı kapasitesine yükselmiş bulunmaktadır.

1976 senesinde yeni yapılan binaların hizmete girmesi ile bu laboratuvarlar ve röngen imkanimiz çok gelişmiştir. Merkezimizin ecza deposu Blok-B binasına nakledilmiş ve ana mikrobiyoloji Laboratuvarı da bu binada tesis edilmiştir.

Hastanemizin adı 1995 yılından itibaren Yönetim Kurulu karari ile "GÖGÜS KALP ve DAMAR HastalıkLARI eğitim HASTANESI" olarak değiştirilmiştir.

Koroner Anjiyo Laboratuvarı 1998 yılında faaliyete girmiş bulunmaktadır. Günde 5-10 hastaya koroner anjiyo yapilmaktadır.

D Blokta "AÇIK KALP AMELIYATI" yapilacak şekilde çalışmalar hızlandırılarak 2001 yılında hizmete girmiştir

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"