Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi

Adres
Yeşilyurt Gedik Mevki
Yeşilyurt / Malatya

Tel1 : 422-4812200

Randevu Al Ücretsiz Alo 182 Hastane Randevu Merkezi
Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Hakkında
Malatya Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi 1996 yılında ilçemiz hayırseverlerinden Mahmut Çalık tarafından inşa edilmiş ve 1997 yılında hizmete açılmıştır.5325 m2 kapalı alan,1725 m2 oturum alanı, otopark ve 60 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanemizde;

Acil servis, yataklı servisler, Ameliyathane, Laboratuvar,Poliklinikler Odyoloji,Röntgen-USG(Rentli ultrason-Dopler cihazı),EKG

Hasta hakları birimi, Organ bağısı birimi 1 Kulak Burun Boğaz, 1 Genel Cerrahi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 1 Göz Hastalıkları, 1 Üroloji(Bevliye), 1 Çocuk Hastalıkları, 1 Dahiliye, 1 Göğüs Hastalıkları,1 Anestezi, 1 Biyokimya, 2 Diş Hekimi ve 4 Pratisyen Hekim ile teknolojik açıdan yüksek donanıma sahip cihazlarımız ve 189 deneyimli personelimiz ile 33.206 nufusa hizmet vermektedir.

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi hakkında bilgilere ve randevu alma hizmetine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi randevu alma hizmeti için RandevuAl.com'u kullanabilir, sağlık merkezi telefon ve adres bilgileri kullanarak direkt sağlık merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"